piątek, 20 marzec 2015 01:00

Kolejny sukces kolarski Ł. Helizanowicza i W. Hudyki

Napisał

Wiktor Hudyka zajął II miejsce, uzyskując tytuł wicemistrza Małopolski w kolarstwie przełajowym w kategorii junior w Mistrzostwach Małopolski w Kolarstwie Przełajowym i XXIII Pucharze Burmistrza Gminy Kęty. Z kolei w kategorii młodzik tryumfował Łukasz Helizanowicz z Siedlisk.

W sobotę 14 marca rozegrano 23 wyścig przełajowy o „Puchar Burmistrza Gminy Kęty”, w którym wystartowało 120 zawodników z klubów Małopolski i Śląska. Były to równocześnie Mistrzostwa Małopolski w kolarstwie przełajowym.

Drugie miejsce w kategorii junior zdobył Wiktor Hudyka z Siedlisk. Jego młodszy brat Dawid zajął III miejsce w kategorii wiekowej żak. Sporym sukcesem może cieszyć się natomiast Łukasz Helizanowicz z Siedlisk, zawodnik Bieniasz Bike Teamu, który zdobył 1 miejsce i tytuł mistrza Małopolski.