środa, 08 marzec 2023 01:42

Przetarg na wodociągi w gminie Pilzno

Napisał

W gminie Pilzno otwarto oferty w przetargach na rozbudowę sieci wodociągowej oraz na rozbudowę sieci wodociągowej na terenie gminy Pilzno – etap II.

Pierwszy z przetargów jest podzielony na trzy części i dotyczy: budowy sieci wodociągowej w miejscowości Łęki Górne, połączenie wodociągów - ulica Paderewskiego i budowy trzech przejść wodociągowych wraz z rozbiórką estakad. Złożono 6 ofert, jednak nie każdy z oferentów jest zainteresowany realizacją wszystkich trzech części. Oferty na całość opiewają na kwoty od pół miliona złotych do ponad 1 mln złotych.

Drugi z przetargów również jest podzielony na trzy części i dotyczy budowy sieci wodociągowej w Dobrkowie, Strzegocicach i Zwierniku. Złożono 4 oferty, z czego trzy firmy chcą wykonać wszystkie 3 części. Oferty na całość opiewają na kwoty od prawie 2,7 mln zł do ok. 3,6 mln zł.

Inwestycje są dofinansowane ze środków rządowych przekazanych na uzupełnienie subwencji ogólnej, z przeznaczeniem na wsparcie finansowe inwestycji w zakresie wodociągów i zaopatrzenia w wodę.

Inf.: Urząd Miejski w Pilźnie

Czytany 116 razy
Odsłon artykułów:
16783337

Odwiedza nas 508 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…