czwartek, 01 grudzień 2022 01:22

Tarnowska policja poszukuje świadków zdarzenia

Napisał

Wydział do Walki z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzi czynności w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem dzieci w wieku 9 i 13 lat w Tarnowie na ul. Błonie.

W środę 16 listopada 2022 roku około godziny 17:20 w Tarnowie na ulicy Błonie doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Przez oznakowane przejście dla pieszych przechodziło dwoje dzieci w wieku 9 i 13 lat. Jeden z kierowców jadący w kierunku ul. Spokojnej zatrzymał swój samochód aby ustąpić pierwszeństwa dzieciom, które weszły na przejście. Niestety kierowca ciemnego osobowego samochodu, jadący lewym pasem w kierunku zachodnim, nie zatrzymał się i potrącił dzieci, które przewróciły się na jezdnię. Z relacji dzieci wynika, że kierowca zatrzymał się, zaproponował pomoc, a następnie pozostawił dzieci same i odjechał w kierunku ulicy Spokojnej.

Po wizycie w szpitalu okazało się, że 13-latka ma uraz ręki.

Osoby będące świadkami tej sytuacji lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numer tel. 47 831 1348, dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie pod numer alarmowy 47 831 12 22 lub bezpośrednio w sposób elektroniczny wysyłając informację na adres e-mail: mienie.kmp(at)tarnow.policja.gov.pl, lub rzecznik(at)tarnow.policja.gov.pl

Inf.: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

Czytany 214 razy
Odsłon artykułów:
16775176

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…