wtorek, 09 sierpień 2022 16:39

Wypadek w Czermnej

Napisał

W niedzielny wieczór policjanci tarnowskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło w miejscowości Czermna. Na łuku drogi K 1411 osobowe Renault, jadące w kierunku Jodłowej zderzyło się czołowo z poruszającym się z przeciwnego kierunku, w stronę centrum Czermnej motocyklem marki Yamaha.

Po zderzeniu osobówka zjechała do rowu melioracyjnego i uderzyła w betonowy przepust. Za jej kierownicą siedział 81-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który z oznakami wstrząśnienia mózgu został przewieziony do jasielskiego szpitala. Do szpitala trafili również podróżujący motocyklem 53-letni mężczyzna oraz pasażerka - 52-letnia kobieta. Jednoślad którym jechali wywrócił się, przemieszczając się w kierunku osi jezdni. Po udzieleniu doraźnej pomocy medycznej, obydwoje opuścili placówkę.

Jak wykazały badania wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego byli trzeźwi. Obecnie w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn niedzielnego wypadku.

Inf.: Komenda Miejska Policji w Tarnowie

wykonywanie instalacji elektrycznych tel. 889210355

Czytany 294 razy
Odsłon artykułów:
16369850

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…