wtorek, 07 czerwiec 2022 13:39

Dalsze poszukiwania zaginionego i fatalny finał akcji

Napisał

W Zalasowej służby ratunkowe wznowiły poszukiwania zaginionego mężczyzny. Po kilku godzinach znaleziono martwego mężczyznę. Trwają czynności sprawdzające kim jest odnaleziony człowiek.

W miejscowości Zalasowa w gminie Ryglice kolejny dzień poszukiwano zaginionego mężczyzny. Do tej pory szukali go policjanci, strażacy, znajomi, bliscy. Jak już informowano 27 maja zaginął mieszkaniec Ryglic, w pobliżu miejscowości Zalasowa. Policja i straż rozpoczęła wkrótce akcję poszukiwawczą, która nie przyniosła pozytywnego efektu. Więcej: Poszukiwany mieszkaniec Ryglic

We wtorek na miejsce udała się Specjalistyczna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Krakowa oraz Nowego Sącza wraz z psami tropiącymi oraz pojazdami do poruszania się w trudnym terenie. Przeprowadzono działania poszukiwawcze w rejonie ścieżek, którymi najczęściej poruszał się zaginiony. Jeden z patroli strażackich poruszający się na quadzie ujawnił zwłoki mężczyzny, będące w znacznym rozkładzie, uniemożliwiającym identyfikację. Mężczyzna leżał na łące, w wysokiej trawie.

Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą z KP Tuchów. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono.

Trwają czynności pozwalające na ustalenie, czy znalezione zwłoki to zaginiony 51-letni mężczyzna. Sekcja zwłok wskaże również przyczynę śmierci.

Inf.: Tarnow112.pl, KMP w Tarnowie, własne

Czytany 1543 razy
Odsłon artykułów:
16119356

Odwiedza nas 231 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…