czwartek, 17 luty 2022 17:10

Rekrutacja do WOT

Napisał

Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie zachęca do zgłoszenia się. Rejestracja dostępna jest poprzez Resortowy Portal  Rekrutacyjny www.zostanzolnierzem.pl.

Jako żołnierz Obrony Terytorialnej będziesz pełnić służbę rotacyjnie (w jednostce wojskowej – co najmniej raz w miesiącu przez dwa dni w czasie wolnym od pracy) lub dyspozycyjnie (poza jednostką wojskową), od 1 roku do 6 lat, a jeżeli będziesz zainteresowany dalszą służbą, możesz wystąpić o jej przedłużenie.

Wniosek o powołanie do terytorialnej służby wojskowej można złożyć przez Internet na Elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej ePUAP, lub pobrać go ze strony internetowej Wojskowej Komendy Uzupełnień w Tarnowie https://wkutarnow.wp.mil.pl/, wypełnić i dostarczyć do WKU w Tarnowie. Wniosek można też wypełnić osobiście w siedzibie WKU.

Rejestracja na Resortowym Portalu Rekrutacyjnym: www.zostanzolnierzem.pl

Więcej informacji można uzyskać w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Tarnowie, przy ul. Dąbrowskiego 11, 33 – 100 Tarnów, tel. 261138650.

Inf.: Starostwo Powiatu Tarnowskiego / Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie

Czytany 126 razy
Odsłon artykułów:
16119313

Odwiedza nas 270 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…