czwartek, 14 styczeń 2021 10:08

Punkty szczepień na COVID-19 w okolicy

Napisał

Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 dla seniorów. Prezentujemy punkty szczepień.

Po szczepieniach służby medycznej szczepionki podane zostaną seniorom. Od 15 stycznia rusza rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19 spowodowanego koronawirusem dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. Szczepienia zarejestrowanych seniorów rozpoczną się 25 stycznia 2021 roku.

Szczepienia są dobrowolne i darmowe. Zainteresowani rejestrować mogą się przez centralny system e-rejestracji, infolinię lub u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

W Tarnowie szczepienia będą odbywać się w Zespole Przychodni Specjalistycznych na ul Mostowej, PZY Zdrowie na ul. PCK, Centrum Medycznym KOL-MED, Centrum Medycznym PZU, Centrum Medycznym CenterMed, nMedica oraz w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie.

Szczepienia przeprowadzą m.in.: Centrum Zdrowia Tuchów, ROMED w Olszynach, Sulubris w Rzepienniku Strzyżewskim i Tuchowie, BERGER I SAJDAK w Zalasowej, MEDICUM Petlic w Nowodworzu, INMED Siedliskach, Emka Med w Koszycach Małych, CARDEA w Żurowej, przychodnia Broniek – Setkiewicz w Ryglicach oraz gminne zakłady opieki zdrowotnej np. w Skrzyszowie i Szerzynach.

W powiecie dębickim będą to m.in.: Poradnia Rodzinna "GK-MED" w Jodłowej, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PILMEDIC w Pilźnie ul. Legionów.

Czytany 2073 razy
Odsłon artykułów:
16215746

Odwiedza nas 260 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…