Siatkarski weekend w Gminie Ryglice

Najbliższy weekend w Gminie Ryglice zapowiada się pod hasłem siatkówki. Na parkietach w Ryglicach oraz Zalasowej swoje mecze w ramach IV ligi, rozegrają siatkarze oraz siatkarki MKS-u.

Sobotni dzień z siatkówką zaczynamy w Zalasowej, gdzie o godz. 16:00 nasze zawodniczki będą rywalizowały z Salosem Staniątki. Siatkarki Salosu po dwóch spotkaniach z dorobkiem 3 punktów zajmują miejsce czwarte. Przypomnijmy również, że będzie to pierwszy mecz w sezonie siatkarek MKS-u, które w pierwszej i drugiej kolejce nie grały z powodu przełożenia spotkań.

Kolejnym punktem sobotniego dnia jest wizyta w Ryglicach. Tam od  godz. 18:00 będzie trwał derbowy pojedynek seniorów z Sokołem Tuchów. Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami, jednak na papierze faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy po zwycięstwach z Aktywnymi Łopuszna oraz Orłem Ciężkowice, liderują w tabeli rozgrywek. Gorszę nastroję panują w tuchowskim zespole, dla którego sobotni mecz będzie okazją na pierwsze punkty.

Siatkarski maraton w Gminie Ryglice zakończymy w niedziele w Zalasowej. W ramach zaległego meczu pierwszej kolejki, do hali zawita zespół Grunwaldu Chełmek. Przyjezdne w poprzedniej kolejce wygrały u siebie z Valkirią Kraków. Pierwszy gwizdek niedzielnego spotkania o godz. 14:00.

"Siatkarski rozkład jazdy":

IV liga kobiet: MKS Ryglice - SALOS Staniątki, sobota (22.11), godz. 16:00 - ZALASOWA

IV liga mężczyzn: MKS Ryglice - SOKÓŁ Tuchów, sobota (22.11), godz. 18:00 - RYGLICE

IV liga kobiet: MKS Ryglice - GRUNWALD Chełmek, niedziela (23.11), godz. 14:00 - ZALASOWA

Przyjdź na mecze i dopinguj nasze zespoły!


Odsłon artykułów:
16776049

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…