Bardzo dobry start Grzegorza Dudy

Bardzo dobrze rozpoczęli sezon kierowcy Race National Team Poland, którą stworzył rygliczanin Grzegorz Duda i oficjalnie reprezentuje barwy polskie w zawodach międzynarodowych. Grzegorz Duda zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Podczas dwóch dni zawodów nad Skopje, ktore miały miejsce w miniony weekend, wysokie wyniki uzyskali zawodnicy narodowej drużyny w wyścigach górskich. Grzegorz Duda zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej, oprócz trzeciego miejsca w generalce wygrał Dywizję 2. Mimo, że na wyścigi do Macedonii przybyło mniej niż zwykle zawodników i mimo trudnej aury, zawodnik z Ryglic spisał się rewelacyjnie. Warto dodać, że wypróbował on właśnie nowy samochód - Lancer Evo X R4.

Czwarta pozycja w klasyfikacji generalnej przypadła Bartłomiejowi Wiśniowskiemu z ekipy Race National Team Poland w Lancerze Evo IX grupy N. 21 letni zawodnik z Nowego Sącza, wygrał pierwszą rundę FIA CEZ w Dywizji 1, po zaciętej walce z Tripo Ivovicem.

Kolejna runda FIA CEZ Hill Climb Championship odbędzie się już w najbliższy weekend 10 i 11 maja na polskiej trasie z Załuża do Tyrawy Wołoskiej.