Wysokie lokaty młodych tuchowskich judoków

8 marca młodzi tuchowscy judocy wywalczyli dobre wyniki w rozgrywanych zawodach w Jaśle i Krakowie.

W Jaśle odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła. W tegorocznych zawodach udział wzięło blisko 400 zawodników reprezentujących 24 kluby z Polski, Słowacji, Czech, Ukrainy i Rumunii. Zawodnicy w wieku od 4-5 lat do 50+ walczyli w 70 kategoriach wagowych. Zwycięzcom nagrody wręczał Starosta Jasielski, Adam Kmiecik, który objął imprezę patronatem.
W Jaśle czwórka młodzików z Tuchowa wraz z trenerem Markiem Srebro uczestniczyła w Otwartym Międzynarodowym Turnieju zdobywając dwa brązowe medale ? w kategorii do 48 kg Gabriela Gut i w kategorii 60 kg Kacper Sajdak.

Towarzystwo Sportowe Wisła w Krakowie zorganizowało 8 marca I Grand Prix 2014 o puchar Białej Gwiazdy w judo dzieci.
W rozgrywanym w hali T.S. Wisła pod opieką trenera Krzysztofa Guta rywalizowało w zawodach wojewódzkich dziewięcioro dzieci z ekipy tuchowskiej, zdobywając 6 medali. Pierwsze miejsca zajęli: Gabriela Rutka (25 kg), Nicoletta Zduń (33 kg), Hubert Starzyk (55 kg) i Dominik Świderski (67 kg). Drugie miejsce zdobył Jakub Poręba (55 kg), a trzecie Bartosz Krupa (36 kg).