Tuchów nominowany do "Lidera Rozwoju Regionalnego 2014"Miasto Tuchów znalazło się w gronie najlepszych miast w kraju, które zostały nominowane do tytułu „Lidera Rozwoju Regionalnego 2014″.


Nominacja nie była poprzedzona zgłoszeniem ze strony tuchowskiego samorządu, lecz przedstawiciele „Forum Przedsiębiorczości” wytypowali Tuchów po analizie osiągnięć, zwłaszcza w sferze pozyskiwania środków europejskich, w tym na: utworzenie Tuchowskie Strefy Aktywności Gospodarczej (5 mln zł), uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w zlewni rzeki Biała (95 mln zł), budowę dwóch sal gimnastycznych, odnowę centrum wsi z PROW: Burzyn, Jodłówka Tuchowska, Karwodrza, Lubaszowa, Łowczów, Piotrkowice, Siedliska, i Zabłędza, termomodernizację 15 obiektów użyteczności publicznej, budowę mieszkań komunalnych oraz na inne inwestycje, które zostały zrealizowane dzięki środkom zewnętrznym. (Źródło: www.tuchow.pl)

Lider Rozwoju Regionalnego to ogólnopolski program, promujący dobre standardy zarządzania oraz wzorce funkcjonowania. Prowadzony jest przez redakcję „Forum Przedsiębiorczości”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.


Odsłon artykułów:
16783254

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…