Nowe ścieżki rowerowe koło Tarnowa

 
Blisko półtora kilometra nowych ścieżek rowerowych powstanie jeszcze w tym roku przy drogach w Zawadzie, Nowodworzu i Tarnowcu.

Nowe chodniki i ścieżki rowerowe w gminie Tarnów powstają nie tylko przy drogach powiatowych, ale także przy gminnych. Przetarg na budowę jednej ze ścieżek już został rozstrzygnięty, na dwie pozostałe został właśnie ogłoszony. Koszt budowy tych dwóch ścieżek zostanie określony po rozstrzygnięciu przetargu. Budowa wszystkich trzech ścieżek zostanie ukończona jeszcze w tym roku.
 
Ponad sto trzydzieści tysięcy przeznaczy gminny samorząd na budowę prawie ćwierci kilometra ścieżki rowerowej od drogi zwanej „Mazurówką” w kierunku kościoła w Zawadzie. Nieco później rozpocznie się natomiast budowa dwóch odcinków ścieżek rowerowych przy drogach gminnych w dwóch innych miejscowościach. Około ośmiuset metrów liczyć będzie ścieżka, która powstanie od drogi powiatowej do Domu Pomocy Społecznej w Nowodworzu, natomiast około trzystu pięćdziesięciu metrów liczyć będzie odcinek przy ulicy „Na Młyny” w Tarnowcu. 
 
Odsłon artykułów:
16780424

Odwiedza nas 593 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…