4 miejsce w powiecie ZSP w Ryglicach

Chłopcy z ZSP w Ryglicach zdobyli czwarte miejsce w powiatowym finale piłki nożnej.
 
17 października w Zakliczynie drużyna ryglicka pokonała najpierw ZSP Żabno, ZSLiT Wojnicz, ZSP Radłów
 
Dnia 17 października 2012 r. odbył się powiatowy finał w piłce nożnej chłopców w Zakliczynie, w których bardzo dobrze spisali się uczniowie ZSP w Ryglicach. Nasz zespół po wygraniu swojej grupy (ZSP Żabno, ZSLiT Wojnicz, ZSP Radłów) bez straty gola (!!!) awansował do półfinału rozgrywek,  gdzie nie sprostał niestety drużynie z Zakliczyna, a następnie uległ pechowo w meczu o III miejsce po remisie bezbramkowym i rzutach karnych.  Cały zespół zagrał dobrze, ale świetnie spisali się dziś zwłaszcza obydwaj bramkarze - Jarosław Smagacz (nie puścił gola!) i Sarad Zbigniew, którzy zasługują na szczególne słowa uznania.
Dodać należy, że ZSP Ryglice już kolejny sezon świetnie spisuje się w tych rozgrywkach - w zeszłym sezonie zdobyliśmy brąz, a 2 lata temu również 4 miejsce, co świadczy o ustabilizowaniu formy na dobrym poziomie.
Skład drużyny: Smagacz Jarosław, Stasiowski Ireneusz, Wajda Michał, Król Damian, Pyznarski Kamil, Korda Dariusz, Sarad Zbigniew, Mikrut Łukasz, Przybyła Adrian i Janiga Piotr.
Odsłon artykułów:
12583003

Odwiedza nas 309 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…