Wyniki i tabele
To był bardzo udany weekend w wykonaniu siatkarzy i piłkarzy Klubu Sportowego Ryglice. Pierwsi w trzech setach jak przystało na faworyta, pokonali zespół z Mszanej Dolnej natomiast piłkarze urządzili sobie ostry trening strzelecki, aplikując przyjednym z Łękawicy aż 7 bramek. Poniżej wyniki pozostałych gier oraz tabele.
III liga siatkarzy:
KS Ryglice - MSZANKA Mszana Dolna 3:0(25:21, 25:23, 25:20)
HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków - DALIN Myślenice 3:1(25:15, 29:27, 22:25, 25:16)
FENIKS Dobczyce - MKS Andrychów 1:3(16:25, 15:25, 25:22, 20:25)
TARNOVIA ISKIERKA Tarnów - KŁOS Olkus 3:0(25:23, 26:24, 25:22)
LKS Bobowa - GRUNWALD Chełmek 2:3(25:22, 14:25, 25:14, 31:33, 8:15)
UKS Brzeszcze - JANINA Libiąż 0:3(15:25, 24:26, 18:25))
POLITECHNIKA Kraków - KĘCZANIN Kęty 3:0(28:26, 26:24, 25:19)
Pozycja | Drużyna | Mecze | W | P | Punkty | Sety | ||||||
1 | MKS Andrychów | 3 | 3 | 0 | 9 | 9:1 | ||||||
2 | JANINA Libiąż | 3 | 2 | 1 | 7 | 8:3 | ||||||
3 | KĘCZANIN Kęty | 3 | 2 | 1 | 6 | 6:3 | ||||||
4 | POLITECHNIKA Kraków | 3 | 2 | 1 | 6 | 6:3 | ||||||
5 | KŁOS Olkusz | 3 | 2 | 1 | 6 | 6:4 | ||||||
6 | GRUNWALD Chełmek | 2 | 2 | 0 | 5 | 6:3 | ||||||
7 | HUTNIK DOBRY WYNIK Kraków | 2 | 2 | 0 | 5 | 6:3 | ||||||
8 | TARNOWIA ISKIERKA | 3 | 1 | 2 | 4 | 6:6 | ||||||
9 | KS Ryglice | 2 | 1 | 1 | 3 | 4:3 | ||||||
10 | LKS Bobowa | 2 | 1 | 1 | 3 | 5:5 | ||||||
11 | FENIKS Dobczyce | 3 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | ||||||
12 | DALIN Myślenice | 3 | 0 | 3 | 0 | 1:9 | ||||||
13 | UKS Brzeszcze | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:9 | ||||||
14 | MSZANKA Mszana Dolna | 3 | 0 | 3 | 0 | 0:9 |
Klasa "B":
KS Ryglice - KS Łękawica 7:1
KS Radlna - KS Rzuchowa 6:0
BIAŁA Lubszowa - ALFA Siedliska 7:2
LKS Koszyce Wielkie - KS Świebodzin 3:0
LKS Olszyny - WKS Siemiechów 0:4
LKS Szynwałd - pauza
Lp. | Nazwa drużyny | M. | Pkt. | W. | R. | P. | Br. | Bil. |
1. |
KS Ryglice
|
8 | 21 | 7 | 0 | 1 | 38 - 12 | +26 |
2. |
WKS Siemiechów
|
9 | 21 | 7 | 0 | 2 | 26 - 8 | +18 |
3. |
LKS Koszyce Wielkie
|
8 | 18 | 6 | 0 | 2 | 20 - 12 | +8 |
4. |
LKS Szynwałd
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 28 - 15 | +13 |
5. |
Biała Lubaszowa
|
8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 25 - 13 | +12 |
6. |
Alfa Siedliska
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 17 - 19 | -2 |
7. |
KS Łękawica
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 11 - 24 | -13 |
8. |
LKS Świebodzin
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 12 - 19 | -7 |
9. |
LKS Olszyny
|
8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 14 - 24 | -10 |
10. |
KS Radlna
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 10 - 14 | -4 |
11. |
KS Rzuchowa
|
9 | 3 | 1 | 0 | 8 | 5 - 46 | -41 |