Udany start piłkarzy

Świetny start w rozgrywkach zanotowali wczoraj nasi piłkarze. Pierwsze minuty spotkania w Koszycach Wielkich nie zapowiadały jednak takiego obrotu, gdyż miejscowi po 20 minutach prowadzili już 2:0. Stracone bramki podziałały jednak motywująco na podopiecznych trenera Bartkowskiego.Bohaterem meczu został bez wątpienia Zbigniew Jamróz, który czterokrotnie umieszczał piłkę w bramce rywala. Dwa gole dołożył również Grzegorz Orlewski a kanonadę strzelecką zamknął  Mateusz Sarad. Rywale zdołali odpowiedź tylko jednym gole, a cały mecz zakończył się wynikiem 3-7. Więcej o meczu na stronie klubowej.

Skład KS Ryglice:

Poręba - Jękot, P. Cetnarowski, Parlewicz, Mądel - Mosoń (60' M. Sarad), Baszczewski (65' Augustyn), Cieślikowski, Ł. Cetnarowski - Orleweski (75' Dawid Cich), Jamróz (80' Marcin Bałut)

Tabela:

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
2 0 0 0 2 1 - 11 -10

Już teraz serdecznie zapraszamy na pierwszy mecz naszych piłkarz na boisku w Joninach. W sobotę(8.09) o godz. 17:00 będziemy podejmować drużyne Białej Lubaszowa. Nie siedź w domu, przyjdź na mecz!