Piłkarze wrócili na boiska

Po wakacyjnej przerwie na boiska wrócili piłkarze występujący w VI grupie Klasy "B".

W czterech z pięciu pojedynków górą wychodzili goście. W najciekawiej zapowiadającym się meczu, Szynwałd uległ Alfie Siedliska 2:3. Do sporej niespodzianki doszło również w Siemiechowie, gdzie miejscowi mimo, że do przerwy przegrywali 0:1, zdołali się zmotywować i zaaplikować 4 bramki Białej, która w poprzednim sezonie otarła się o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podobny przebieg miał również mecz w Radlnej. Gospodarze wracający do rozgrywek po przerwie w poprzednim sezonie prowadzili 2:1 z Olszynami, jednak po przerwie goście wrzucili piąty bieg i wygrali całe spotkanie 3:2. W Tarnowcu doszło do konfrontacji zespołów Świebodzina i Łękawicy. O sporym pechu mogą mówić ci pierwsi, którzy stracili punkty w 93 minucie. Potwierdzając po raz kolejny stare piłkarskie przysłowie, iż niewykorzystane sytuacje się mszczą. W ostatnim meczu piłkarze Rzuchowej okazali się bezsilni wobec debiutujących w naszej grupie rywali z Koszyc Wielkich. KS Ryglice pauzował w inauguracyjnej kolejce. Pierwszy mecz podopiecznych trenera Bartkowskiego odbędzie się w najbliższą sobotę w Koszycach Wielkich.

Tabela:

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
Biała Lubaszowa

Na stronie KS Ryglice trwa zabawa w typowanie wyników B-klasy. Wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w roli piłkarskiego experta odsyłamy do działu Dla Kibica -> Liga Typerów.  Zapraszamy do wspólnej zabawy.