Udany pościg piłkarzy

Drużyna KS Ryglice odniosła dziś bardzo ważne zwycięstwo nad bezpośrednim rywalem z Siedlisk. Mimo, że do 70 minuty nic nie zapowiadało sukcesu gospodarzy o wyniku przesądził wprowadzony w drugiej połowie Orlewski, który w 3 minuty wyprowadził KS Ryglice na prowadzenie. Dla zawodnika były to premierowe trafienia w zespole. W pierwszej odsłonie do siatki trafił Baszczewski a cały mecz zakończył się zwycięstwem 3:2. Relacja z meczu na stronie klubowej: www.ksryglice.futbolowo.pl. Cenne trzy punkty i zaskakujące wyniki innych spotkań pozwoliły znów realnie myśleć o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej.

Skład KS Ryglice: Poreba - Augustyn, Parlewicz, P.cetnarowski, Madel - R.Mosoń (60' Orlewski) Baszczewski, Cieślikowski, Ł.Cetnarowski - Siedlik (90' Nocek) Jamróz