MDP Szerzyny najlepsza w Polsce

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Szerzyn zajęła pierwsze miejsce w ramach konkursu „Najlepsi z najlepszych”, organizowanym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

Związek OSP RP zorganizował Ogólnopolski Konkurs "Najlepsi z Najlepszych" na Wzorową Młodzieżową Drużynę Pożarniczą i jej Opiekuna, który ma na celu wyłonienie najbardziej aktywnej i wyróżniającej się MDP w naszym kraju. W V edycji konkursu jury oceniło działalność MDP i jej opiekuna w 2013 roku. Drużyna uczestnicząca w konkursie musiała przysłać szczegółowy opis swojej działalności i odpowiednią dokumentację.

Przygotowania do projektu, jaki Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Szerzynach wykonała w ramach konkursu „Najlepsi z najlepszych”, pochłonęły blisko miesiąc czasu. Efektem ciężkiej i żmudnej pracy było opracowanie ubiegłorocznej działalności MDP Szerzyny w jednym dokumencie. Na projekt składa się 500 stron, w których opisane zostały wszelkie sfery aktywności, wszystkie podjęte inicjatywy oraz akcje szerzyńskiej „młodzieżówki” w 2013 roku. Dzięki pomocy Wiceprezesa OSP Szerzyny – dh Grzegorza Gotfryda, który kolejny raz swoim patronatem objął inicjatywę MDP Szerzyny, przygotowana praca została wydrukowana, oprawiona i wysłana do Warszawy.

MDP Szerzyny

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP poinformował właśnie, że Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z Szerzyn, zajęła pierwsze miejsce w konkursie na najlepszą i najprężniej działającą młodzieżówkę w Polsce. Młodzi druhowie z Szerzyn okazali się bezkonkurencyjni.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza, Szerzyny, OSP


Odsłon artykułów:
13622639

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…