Poważny wypadek w Machowej

Do poważnego wypadku doszło na krajowej "czwórce" na trasie Tarnów - Dębica w miejscowości Machowa.

Aktualizacja: 30.01.2014, 09:44

Wypadek miał miejsce w dniu dzisiejszym wczesnym popołudniem. Kierujący osobowym citroenem C5 na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym ciężarowym manem. Siła uderzenia przemieściła citroena ponownie na pas ruchu w kierunku Pilzna, gdzie zderzył się jeszcze z renault traffic. 38- letni kierowca citroena oraz troje podróżujących z nim dzieci zostało rannych (10 i 4-letnie dziewczynki i 7-letniego chłopca). Stan jednego dziecka jest ciężki.

Stan jednego dziecka jest ciężki

Czytaj więcej na http://raportdrogowy.interia.pl/aktualnosci/news-wypadek-w-machowej-samochod-osobowy-zderzyl-sie-z-tirem,nId,1097312?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

Droga była przez dłuższy czas zablokowana i samochody kierowano szlakami bocznymi.
Badanie alkomatem wykazało trzeźwość kierowców mana i renaulta, natomiast od kierującego citroenem pobrano krew do analizy laboratoryjnej. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.

W akcji brali udział m.in. strażacy z Pilzna. Ich działania polegały na wydobyciu osoby poszkodowanej z pojazdu za pomocą ciężkiego zestawu hydraulicznego Lukas oraz udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej osobie poszkodowanej. W akcji brali udział: OSP Pilzno 4 ratowników, GBA 2,5/20, OSP Łęki Dolne oraz PSP z JRG II w Dębicy.

To już kolejny wypadek na trasie w kierunku Dębicy. Bezpieczeństwo podróżowania znacznie polepszy budowana z dużymi opóźnieniami autostrada A4. Przypomnijmy, że jednym z najbardziej tragicznych wypadków, który miał miejsce na trasie nr 4 w ostatnich latach zdarzył się w Pogórskiej Woli, zginęło w nim trzech młodych ludzi z Zalasowej: Tragiczny wypadek w Pogórskiej Woli- trzech ludzi nie żyje

Wczoraj przed godz. 17 miał także miejsce wypadek drogowy w miejscowości Parkosz. W wypadku udział brały 4 samochody osobowe. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. W akcji uczestniczyli: 11 ratowników, GBA 2,5/20, GCBA 4/32 oraz PSP z JRG II w Dębicy.

Źródło: Radio Rzeszów, KPP Dębica, www.osppilzno.com

Odsłon artykułów:
16780394

Odwiedza nas 425 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…