Pożar w Czermnej, akcje w Joninach i Tuchowie. Kronika strażacka

Kilka minut po północy z czwartku na piątek, ciszę nocną przerwał dźwięk syreny w okolicy Czermnej. W miejscowości tej doszło do pożaru stajni. Miejscowa jednostka zdążyła szybko opanować żywioł, zanim dotarła kolejna pomoc z Żurowej.

Ostanie dni przyniosły kolejne duże opady deszczu w regionie. W związku z tym strażacy byli wzywani do akcji związanych z tym żywiołem. W piątkowy wieczór 8 sierpnia strażacy OSP Kowalowa zostali zadysponowani do usunięcia zwalonego drzewa z drogi powiatowej na granicy Joniny - Kowalowa. Natomiast dzień wcześniej po ulewnych opadach deszczu strażacy OSP Tuchów na ul. Tarnowskiej w Tuchowie pracowali przy udrożnieniu studzienki.

W środę 6 sierpnia w Strzegocicach na krajowej 73 doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały dwie osoby. Na drodze Jasło - Pilzno, samochód ciężarowy volvo zjechał na przeciwległy pas i uderzył w samochód sosobowy fiat fiorino. W wypadku ucierpaiały dwie osoby z osobówki. W akcji uczestniczyły m.in. jednostki PSP Dębica i OSP Pilzno.

Info: www.osptuchow.pl, www.osppilzno.pl, ospzurowa.pl, własne

Odsłon artykułów:
16783672

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Top
W tej witrynie używane są cookies. Możesz je wyłączyć, ale strony mogą nie działać poprawnie. Więcej informacji…